Üye olmak istiyorum Üye girişi   18.10.2017  
      
ANASAYFA          HAKKIMIZDA         HABERLER         SANAL TUR          KARİYER          İLETİŞİM          SSS          SİTE HARİTASI


YASAL KULLANIM

MayaKlinik Web Sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır.

Buradaki bilginin hekim muayenesi ve hekim konsultasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlayınız.

TELİF HAKKI

Internet sitesi tasarımı, isimler, resimler, metin, grafikler, logo ve bunlarla yapılan düzenleme, Site Sahibinin mülkiyetindedir ilgili yasaların izin verdiği şekilde site sahibi tarafından kullanılmaktadır. Burada bulunan hiçbir şey, zımni veya başka türlü, size bu konularda herhangi bir izin veya hak verilmesi anlamında yorumlanmayacaktır.

Site Sahibinin İnternet Sitesini kullanmakla, Site Sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın, ya da 1988 tarihli Telif, Tasarım ve Patent Kanunuyla izin verilen hallerin dışında, Site Sahibinin internet sitesinin herhangi bir kısmını kopyalamayacağınızı, herhangi bir ortama kaydetmeyeceğinizi (başka bir internet sitesi de dahil, ancak web sayfalarının bilgisayarınıza kısa süreyle kaydedilmesi hariç olmak kaydıyla), dağıtmayacağınızı, iletmeyeceğinizi, yeniden iletmeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, üzerinde değişiklik yapmayacağınızı veya kamuoyuna sergilemeyeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Site Sahibinin İnternet Sitesinde bulunan materyal, evde kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanmanız haricinde, hiçbir şekilde kopyalanmamalı, çoğaltılmamalı, yeniden yayınlanmamalı, indirilmemeli, internet sitelerine eklenmemeli, yayımlanmamalı, ya da iletilmemelidir. Başka amaçlarla kullanım, Site Sahibinin önceden yazılı iznini gerektirir. Site Sahibinin İnternet Sitesini kullanırken, Web Sitesinde bulunan materyalleri uyarlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, kopyalamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, yeniden derlemeyeceğinizi, derlemeyi çözmeyeceğinizi, kaynak koduna dönüştürmeyeceğinizi, kırmayacağınızı, ya da bu materyallerden türetilmiş çalışmalar yaratmayacağınızı, ya da amacı dışında kullanmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik ve Güvenlik              Yasal Kullanım             Tavsiye Et              Internete Giriş Sayfası Yap              Sık Kullanılanlara Ekle              Geri              İleri
© MAYAKLİNİK SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Online :  |  Bugün : 211 |  Bu hafta : 0 |  Bu ay : 8083 |  Toplam : 72545